אודות אלעד ייני

רואה החשבון אלעד ייני ייסד את המשרד בשנת 2019. לאלעד למעלה מ-12 שנות ניסיון בתחום החשבונאות, מיסים וניהול פיננסי

את ניסיונו רכש, בין היתר, בעבודה כמנהל בכיר בחברת רואי החשבון מהמובילות בעולם בתחום הליווי הפיננסי והעסקי, ארנסט אנד יאנג – קוסט פורר גבאי את קסירר, מבית פירמת EY Global, במחלקת ביקורת הייטק. לאלעד יכולת אנליטית ולוגית מוכחת בכרייה וניתוח מידע עסקי ודיווחים תומכי החלטות עסקיות. אלעד מתמחה במתן פתרונות ייחודים ומותאמים לכל לקוח ובכל סיטואציה. כאשר הדגש הינו על אמינות, יחס אישי וליווי שוטף מראשית התהליך ועד לאחר השלמתו וכן המשך ייעוץ וליווי לאורך כל הדרך העסקית של לקוחותיו. אלעד מספק שירותים פיננסים הן ברמת התאגיד והן ברמת מיסוי הפרט של מייסדיו. שירותים אלו כוללים ראיית חשבון, ניהול פיננסי, שירותי מס וליווי עסקאות. אלעד מקפיד על הגדרת האסטרטגיה, בניית תכנית עבודה לפי צורך אישי וניהול סיכונים ומטרות והכל בתיאום ציפיות אל מול לקוחותיו. אלעד מתמחה במתן שירותי ניהול פיננסי נכונים, יעילים ומשפיעים – כל זאת לשביעות רצונכם המלאה ובהתאמה מלאה לשוק ולתעשייה בהם אתם פועלים.

אלעד מקפיד לנתב את ניסיונו העשיר ולהשתמש בכלים ובידע שרכש לחברתכם, לתחום עשייתכם ולתעשייה בה אתם פועלים. אלעד מעודכן עד הפרט האחרון בחידושים, באתגרים ובהזדמנויות של האקטואליה הכלכלית, ולכן המידע, הניתוחים הכלכליים ושלל הכלים היעילים לליווי שוטף שהמשרד יעמיד לרשותכם יהיו תמיד עדכניים ומהימנים, ויאפשרו לכם לבצע אומדנים וניתוחי אופק עתידיים. כך, אלעד יוכל לסייע לכם למקסם את יעילות העבודה, לשפר ביצועים וכפועל יוצא את הצלחתכם הפיננסית.

אלעד הינו רואה חשבון, בעל תואר ראשון במנהל עסקים עם התמחות בחשבונאות מהמסלול האקדמי המכללה למנהל, ראשון לציון. אלעד הינו בוגר התכנית Kellogg-Recanati Executive Development Program הינה תכנית ייחודית לפיתוח מנהלים בדרג ניהולי בכיר בחברות הפועלות בזירה הבינלאומית, והינה משותפת לאוניברסיטת Northwestern ולפקולטה לניהול מאת אוניברסיטת תל-אביב.

הטבע העסקי והאנושי מביא אותנו לשאיפה מתמדת להגדלת היעדים שלנו, וכך גם גדלים הסיכונים – ההישג של היום הופך לציפייה של מחר. מתוך הבנה זו, אני מתחייב לסייע לחברה שלכם להשתפר תוך כדי תנועה ולשמר את התוצאות הטובות שלכם באמצעות מענה מהיר לשינויים המתרחשים בסביבת השוק.

מתוך תובנה זו אסייע גם לכם לעמוד בדרישות הרגולציה, לשפר את פעילותכם העסקית, להגדיל את האטרקטיביות שלכם ברמת השקעה ותעסוקה, ויותר מכל לחלום על המשך צמיחה ושגשוג.